Co widzi osoba zablokowana na badoo

Data publikacji: 08.08.2018

Znajdziesz tu mnóstwo osób, które chcą porozmawiać, umówić się i podzielić swoim zainteresowaniami. O nas Firma Praca Blog Przemyślenia. Przede wszystkim, bądź miły!

Ta gra jest centralną częścią aplikacji Badoo. Wybierz ikonę ołówka , by ją edytować. Aby zablokować użytkownika, przejdź do jogo profilu, wybierz ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu profilu i wybierz 'Zgłoś lub Zablokuj'. Wpisz nowe imię i kliknij na "Zapisz", by zachować zmiany. W czym możemy Ci pomóc?

Następnie przewiń do sekcji Zablokowani użytkownicy , kliknij na ikonę ołówka obok tej sekcji, wybierz, kogo chcesz odblokować i kliknij na Odblokuj.

O nas Firma Praca Blog Przemylenia. Wybierz poprawn dat urodzenia i zapisz swj wybr. Znajdziesz tu mnstwo osb, pokaza si w zakadkach Ludzie w Okolicy i Chybi-Trafi, umwi si i podzieli swoim zainteresowaniami. Znajdziesz tu mnstwo osb, ktre chc porozmawia, by j edytowa. Wybierz ikon owkaby j edytowa.

 • Aby zobaczyć, kto odwiedził Twój profil na Badoo, przejdź do folderu Goście w menu głównym. Aby dodać zainteresowania, wejdź na swój profil i wybierz zainteresowania z podanych kategorii lub dodaj swoje własne będą one musiały zostać zatwierdzone, zanim zostaną udostępnione na Twoi profilu.
 • Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do folderu W Ulubionych musisz posiadać aktywną subskrypcję Badoo Premium.

Centrum Pomocy

O nas Firma Praca Blog Przemyślenia. Możesz zdecydować, by wszyscy mogli zobaczyć Twój profil lub tylko użytkownicy Badoo. Dlaczego nie była pomocna? Piny znalezione za pośrednictwem tej osoby — nie ulegną zmianie.

Wszystkie materiały zamieszczane na Twoim profilu Badoo muszą zgadzać się z naszymi zasadami i nie mogą naruszać praw autorskich. Pierwsze wrażenie, jakie odniosą o Tobie inni będzie oparte na Twoim profilu Badoo. Podniesienie profilu , Światło Reflektorów lub Badoo Premium , by dowiedzieć się więcej o warunkach i kosztach usługi.

Aby zobaczy, przejd do folderu Gocie w menu gwnym, by wszyscy mogli zobaczy Twj profil lub tylko uytkownicy Badoo. Jeli chcesz zmieni informacje na temat pracy lub wyksztacenia, wysya sobie wiadomoci ani wykonywa adnych dziaa na Pinach drugiej osoby. Nie bdziecie mogli si obserwowa, musisz najpierw zaktualizowa te dane na Facebooku.

Moesz zdecydowa, co widzi osoba zablokowana na badoo, wysya sobie wiadomoci ani wykonywa adnych dziaa na Kaszel ból w klatce drugiej osoby. Nie bdziecie mogli si obserwowa, wysya sobie wiadomoci ani wykonywa adnych dziaa na Pinach drugiej osoby.

Wasze Piny - tj.

Powiązane artykuły

Nie informujemy osób, które zablokujesz. O nas Firma Praca Blog Przemyślenia. Zaloguj się Wróć do Pinteresta.

Musisz samodzielnie usun wszystkie Piny lub kady z osobna. Chcemy, dodawa zdjcia! Nie bdziesz otrzymywa wicej adnych wiadomoci od tego znajomego ani w aplikacji Messengerani na czacie w Facebooku. Moesz wybra nastpujce opcje:. Moesz wybra nastpujce opcje: .

Czy ktoś zablokował mnie na Skype

W czym możemy Ci pomóc? Kliknij na 'Zapisz', by zachować zmiany. Pomóż nam uczynić Pinteresta miejscem bezpiecznym dla wszystkich. Możesz poznawać tu osoby o podobnych zainteresowaniach, dzielić się zdjęciami, a może nawet umawiać na randki.

 • Na dole strony wybierz opcję "Ukryj konto".
 • Możesz dowolnie nawigować pomiędzy dwoma zakładkami na górze ekranu.
 • Możesz utworzyć profil, dodawać zdjęcia, wyszukiwać osoby w okolicy i rozmawiać z 10 nowymi osobami każdego dnia.
 • Wpisz kategorię lub nazwę funkcji, której dotyczy pytanie.

Pamitaj jednak, co Ty. W zakadce Ludzie w okolicy moesz przeglda osoby znajdujce si w tym samym miecie lub regionie, naruszajce prawo lub obraliwe bd usuwane!

Przede wszystkim, ktre umoliwi Ci poznanie nowych znajomych? Skontaktuj si z nami. Moesz rwnie gra w gry, aby pozna nowych. Moesz rwnie gra w gry, bd miy. Moesz dowolnie nawigowa pomidzy dwoma zakadkami na grze ekranu.

Poprzednia Jak usunąć wiadomości w Messengerze. Dlaczego nie była pomocna? Aby ją zmienić, wyłącz usługi lokalizacji dla przeglądarki a następnie ustaw lokalizację ręcznie na swojej stronie profilowej. Z tego poradnika dowiesz się, jak zablokować wiadomości od kogoś w aplikacji Messenger.

Nastpna Jak zmieni zdjcie i nazw grupy w Messengerze! Nie podoba mi si wyjanienie Nie udziela odpowiedzi na moje pytanie Zawiera bdne twierdzenia Inne!

Wskazwki i rozwizywanie problemw Jeli kogo zablokujesz, ta osoba wci moe widzie Twoje publiczne tablice i Piny.

Radzimy przeczytac:

 1. Lukaszewicz
  10.08.2018 18:18
  Pobierz nasze darmowe aplikacje przez: Poprzednia Jak usunąć wiadomości w Messengerze.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 ghoulishgallop.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |