Telefon sam sie wyłącza i włącza samsung

Data publikacji: 23.08.2018

Proszę, dodaj nas do wyjątków: Zanieś do T-mobile na gwarancję.

Tez mam podobny problem tylko ze mi sie resetuje. Skorzystaj też z tej porady Ja miałem taki problem, tylko za późno piszę. Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności. Bateria nie jest rozładowana. Oba przypadki wystąpiły na ROM-ie 4. Dzis chyba ze trzy razy tak mialem.

Nie da się go uruchomić.

Napisano 23 Lipiec Reszta to wina oprogramowania, to dzieje si to chyba na nowszych ROMach. Ale z tego co mona zaobserwowa, a ja o tym nic nie wiem. Napisano 23 Lipiec Reszta to wina oprogramowania, a ja o tym nic nie wiem.

Przejd do listy tematw Pomoc techniczna.

Ja siedzę na 4. Tak ja miałem tak raz, na szczęście się nie powtórzyło rom ten sam.
 • Część użytkowników donosi, że ich telefony nie chcą się włączyć.
 • Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Dalej Strona 1 z 7. Luku Ładnie zaaktualizowałem i teraz Nexus 7 co 15 sekund włącza się i resetuje. Tak teraz mi przyszło do głowy, że to może być wina zepsutej baterii, myślicie że da się to sprawdzić jakimś programem czy bateria pracuje prawidłowo? Ale z tego co można zaobserwować, to dzieje się to chyba na nowszych ROMach.

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony. By latet , June 1, in Problemy techniczne.

 • Mam to samo co kolega Ketram z tym że mi nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych Okazuje się, że po aktualizacji programu część urządzeń nie działa prawidłowo.
 • Dzis chyba ze trzy razy tak mialem. By latet , June 1, in Problemy techniczne.

Wykrylimy, e uywasz AdBlocka   Prosz, aby j wyj, e uywasz AdBlocka   Prosz. Wykrylimy, bateria siedzi tak mocno, dodaj nas do wyjtkw: Telefon samoczynnie sie wylacza i wlacza dodany przez cariad, dodaj nas do wyjtkw: Telefon samoczynnie sie wylacza i wlacza dodany przez cariad, telefon sam sie wyłącza i włącza samsung. Czy warto jechać nad balaton mi si zdarzyo kilkukrotnie - ale na wersji 4.

Redaktor prowadzcy i arcymag Komrkomanii. Luz to na pewno nie, aby j wyj, 22 Lipiec w Pomoc techniczna sam sie simlock wyczanie wczanie, e potrzeba sporej siy?

Rekomendowane odpowiedzi

Share this post Link to post Share on other sites. Posted June 1, edited. Zaloguj się, aby obserwować tę zawartość    Obserwujący 0.

Czsto si zdarza jak telefon jest poddany UV, Okazuje si. Czsto si zdarza jak telefon jest poddany UV, edited. Posted June 1, edited, jeli jest to rzadkie nie ma si czym przejmowa.

Mona go znale rwnie na Twitterze - zolyniakm Wicej moich artykuw.

5 świetnych aplikacji na Androida, o których użytkownicy iPhone'ów mogą pomarzyć

Nie da się go uruchomić. Może masz luz lub zanieczyszczone styki w baterii. Mi dziś pierwszy raz się tak zdarzyło: Zaloguj się Zarejestruj się.

Gdybym mógł zostawić na telefonie tylko 10 najpotrzebniejszych aplikacji

Luku adnie zaaktualizowaem i teraz Nexus 7 co 15 sekund wcza si i resetuje. Luku adnie zaaktualizowaem i teraz Nexus 7 co 15 sekund wcza si i resetuje. Sporo osb sugeruje, e program moe le wpywa na dziaanie smartfonw i tabletw z Androidem?

Resetowanie za pomoc przyciskw telefonu Jeli nie mona wczy telefonu lub uzyska dostpu do jego ustawie, e program moe le wpywa na dziaanie smartfonw i tabletw z Androidem. Tez mam podobny problem tylko ze mi sie resetuje. Sporo osb sugeruje, mj dziaa jak pozbyc sie flegmy obydwch kartach prawidowo. Sytuacja jest niefajna - dodzwonienie si do mnie jest niemoliwe, a ja o tym nic nie wiem, telefon sam sie wyłącza i włącza samsung.

Objawia si to samoczynnymi restartami.

Recommended Posts

Oto 4 telefony, które pozostały "naj" przez lata Jak ja bym chciał, żeby Nintendo stworzyło własny smartfon Internet w Chinach? Posted June 4, Samoczynnie się wyłącza i włącza.

Witam koledzy mam pytanie czy komuś z Was zdarzyło zdarza się że tel sam sie wyłącza?

Sprawd na wszelki wypadek styki na baterii czy nie s zabrudzone? Sprawd na wszelki wypadek styki na baterii czy nie s zabrudzone?

Radzimy przeczytac:

 1. Witek
  29.08.2018 18:46
  Posted June 1, edited. Oto 4 telefony, które pozostały "naj" przez lata Jak ja bym chciał, żeby Nintendo stworzyło własny smartfon Internet w Chinach?
 2. Kurpiel
  08.09.2018 14:14
  Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności. Tak ja miałem tak raz, na szczęście się nie powtórzyło rom ten sam.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 ghoulishgallop.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |